Fotowoltaika.news

Źródło informacji OZE ze Świata

ElektrownieNewsOZE ze Świata

Pine Gate Renewables kończy projekt solarny o mocy prawie 100 MW w Karolinie Południowej

Dzielić

Firma Pine Gate Renewables ogłosiła, że jej projekt Centerfield Solar w Chesterfield w Południowej Karolinie jest teraz online i dostarcza społeczności 98 MW energii odnawialnej dzięki umowie zakupu energii zawartej z Santee Cooper.

„Centerfield Solar jest świadectwem kreatywności i wiedzy naszego zespołu EPC, który umiejętnie zrealizował tak duży projekt” – powiedział Ben Catt, dyrektor generalny Pine Gate Renewables. „Z lotu ptaka naprawdę widać wszystko, co złożyło się na stworzenie tego niesamowitego projektu, od ustabilizowania terenu, przez instalację sprzętu, po kompletną zabudowę podstacji”.

Pod kierownictwem dyrektora generalnego Chrisa Dunbara i starszego wiceprezesa ds. Budowy Trippa McSwaina, zespół zarządzał codzienną logistyką, budową i bezpieczeństwem Centerfield Solar, ostatecznie kończąc prace w tym miesiącu. Budowa rozpoczęła się w Centerfield Solar w czerwcu 2020 roku i obejmowała instalację 246176 paneli słonecznych. Centerfield Solar, rozłożony na ponad 590 akrach, jest znaczącym i wyjątkowym śladem słonecznym.

„Nasz zespół jest zaradny i zorientowany na rozwiązania” – powiedział Chris Dunbar. „Centerfield było prawdziwą wizytówką ciężkiej pracy i kreatywności, jaką nasi pracownicy wnoszą do każdego projektu”.

Wiadomości z Pine Gate Renewables

Comment here