Fotowoltaika.news

Źródło informacji OZE ze Świata

Energia elektrycznaFinanseFotowoltaikaKonsumenciNewsOZE ze Świata

Amerykański instalator OZE dla konsumentów, VisionSolar, utworzy dodatkowe 1000 miejsc pracy, w związku z oczekiwanym wzrostem 168%

Firma otworzyła swój drugi duży zakład w Blackwood w stanie New Jersey, który stał się krajową siedzibą firmy, a także działami sprzedaży i szkoleń.

Amerykański instalator mieszkaniowy Vision Solar planuje dodać około 1000 miejsc pracy do końca 2022 r. W związku z prognozowanym wzrostem biznesowym wynoszącym 168% rocznie.

Instalator z siedzibą na Wschodnim Wybrzeżu twierdził, że w 2020 r. Przekroczył 100 mln USD przychodów. Firma spodziewa się, że przychody wzrosną do 150 mln USD w 2021 r., Ponieważ planuje dodać ponad 600 miejsc pracy do swojej obecnej siły roboczej, głównie w głównym centrum New Jersey. , dodany do wskaźnika pracy firmy.

Patrząc z perspektywy, notowany na giełdzie amerykański instalator mieszkaniowy Sunnova, najmniejsza (pod względem przychodów) z głównych spółek giełdowych (w tym również Sunrun, SunPower i Tesla) skoncentrowana na amerykańskim rynku mieszkaniowym, osiągnęła przychody w 2020 r. W wysokości 161 mln USD, wzrost o 22% w porównaniu z rokiem poprzednim.

Vision Solar działa w New Jersey, Pensylwanii, Arizonie, Massachusetts i na Florydzie, a kolejne biura zostaną otwarte w Connecticut, Arizonie i Teksasie, a także w dwóch dodatkowych lokalizacjach na Florydzie w 2021 r., Zanim firma rozszerzy działalność na Puerto Rico w 2022 r.

Firma niedawno otworzyła swój drugi duży zakład w Blackwood w stanie New Jersey, który ma stać się krajową siedzibą firmy, a także siedzibą oddziałów sprzedaży i szkoleń.

Comment here