Fotowoltaika.news

Źródło informacji OZE ze Świata

NewsRóżne

PV Tech Power 27 już dostępne: europejska energia słoneczna w centrum uwagi, przechodząc od wskaźników wydajności i nie tylko

Tom 27 PV Tech Power jest już dostępny do pobrania, zapewniając kompleksową i szczegółową analizę europejskiego rynku energii słonecznej.

To wydanie PV Tech Power zawiera historię z okładki poświęconą rozwojowi europejskiego rynku energii słonecznej. Dzięki instalacjom, które będą rosły w nadchodzących latach, odkrywamy nie tylko czynniki stojące za przyszłym wzrostem, ale także wyzwania i przeszkody, które pozostają.

Okładka zawiera przegląd liderów europejskich rynków z podziałem na kraje, rynki wschodzące z listy wszystkich krajów, które każdy ma odwiedzić, oraz kilka pakietów niespodzianek po drodze.

W międzyczasie nasza sekcja Storage & Smart Power zawiera również funkcję poświęconą rynkowi europejskiemu, ponieważ redaktor magazynów Andy Colthorpe słyszy od przedstawicieli organów handlowych zajmujących się magazynowaniem energii w Niemczech, Polsce, Irlandii i Hiszpanii o zmianach rynkowych w ich krajach.

Inne funkcje w tym wydaniu obejmują:

  • Beyond PR – Nowe wskaźniki wydajności fotowoltaiki dla zaawansowanych technologii
    Christopher West ze Statkraft szczegółowo opisuje, w jaki sposób energia słoneczna wykracza poza wykorzystanie wskaźników wydajności jako miernika z wyboru do pomiaru wydajności projektu słonecznego.
  • Wichury i gradobicia: Najlepsze przygotowania na słońce w ekstremalnych warunkach pogodowych
    Kevin Christy z Lightsource BP ujawnia, w jaki sposób jego firma przygotowała swoje aktywa na ekstremalne warunki pogodowe
  • Yin i yang w Agri-PV: Połączenie tego, co najlepsze z obu światów
    Stephan Schindele z BayWa re daje nam wewnętrzne informacje o tym, jak agrofotowoltaika szybko staje się sektorem, który trzeba obserwować w branży

Subskrybenci PV Tech Premium otrzymują każdą kopię PV Tech Power w ramach swojej subskrypcji zaraz po ich opublikowaniu, a także ekskluzywną zawartość PV Tech, cotygodniowe e-maile z podsumowaniem i wiele innych korzyści.

Comment here