Fotowoltaika.news

Źródło informacji OZE ze Świata

ElektrownieFotowoltaikaKonsumenciMagazynowanieNewsNowe trendy w PVOZE ze Świata

Pine Gate Renewables ogłasza swój pierwszy projekt solarny + magazynowanie online w Karolinie Północnej

Dzielić

Pine Brama Renewables ogłosił, że Grissom Solar, 6,9-MW DC projekt słonecznej elektrowni w połączeniu z 10 MWh magazynem energii, w Enfield, Północna Karolina, połączonych ze sobą do Halifax. Projekt sprzedaje energię w ramach długoterminowej umowy z North Carolina Electric Membership Corporation.

Blue Ridge Power, strategiczny partner Pine Gate, zapewnił prace EPC dla Grissom Solar, które rozpoczęły się w styczniu i zakończyły komercyjne rozpoczęcie działalności w tym miesiącu.

„Pod kierownictwem Chrisa Dunbara w Blue Ridge Power, Grissom Solar jest teraz rzeczywistością i zapewnia czystą energię i magazynowanie lokalnej społeczności”, powiedział Ben Catt, dyrektor generalny Pine Gate Renewables. „Nie ma wątpliwości, że magazynowanie energii nadal będzie kluczową potrzebą przyszłej niezawodności sieci, aby zapewnić klientom moc, gdy jej potrzebują”. System magazynowania energii firmy Grissom będzie przesyłać energię w godzinach szczytowego zapotrzebowania i zapewniać krytyczne usługi pomocnicze w celu zapewnienia niezawodności sieci.

System będzie ładował się wyłącznie z energii słonecznej, gdy jest to najbardziej potrzebne, zapewniając w ten sposób niezawodność i ciągłość usług przy możliwie najniższych kosztach dla klientów.

„Jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem naszego pierwszego projektu pamięci masowej w Karolinie” — powiedział Mak Nagle, starszy wiceprezes ds. strategii rozwoju. „Podobnie jak szwajcarski scyzoryk, magazynowanie energii oferuje różnorodne usługi, z których nasz odbiorca może skorzystać, spełniając swoje specyficzne potrzeby.

Halifax EMC, lokalna spółdzielnia elektryczna obsługująca 11 780 członków w Halifax, Warren, częściach hrabstw Nash i Martin, a także części Meklemburgii w stanie Wirginia, od samego początku wspierała projekt Grissom Solar i ściśle współpracowała z Pine Gate w celu zapewnienia połączeń międzysystemowych.

„Halifax EMC jest podekscytowany możliwością dzielenia się nowymi wysiłkami na rzecz budowania lepszej przyszłości dla naszych lokalnych społeczności — poprzez innowacje, zrównoważony rozwój i ciągłe skupianie się na niezawodności i spełnianiu potrzeb członków” — powiedział Charles Guerry, wiceprezes Halifax EMC.

Wiadomość z Pine Gate Renewables

Comment here